Teknik

Admin

Maltepe Demirdöküm Teknik Servisi

Maltepe Demirdöküm Kombi ServisiMaltepe Demirdöküm Teknik Servisi, garanti süresi dolmuş olan Teknik cihazı arızalarını n tamirinin gerçekleştirilmesi, Tekniklerin doğal ömürlerinin uzatılması için gerekli periyodik bakımlarının yapılması ve sorunlu cihazlardaki her türlü problemlerin en hızlı ve ekonomik yoldan çözümünü üstlenmektedir.

Maltepe Demirdöküm Teknik Servisi olarak uzman servis teknikerlerimiz, modern donanımlarımız, ekonomik kolaylıklarımızla müşterilerimizi ile bir dost diyalogu çerçevesinde en kaliteli hizmeti verme vizyonuna ulaşmayı hedeflemekteyiz.

Eğitimli personelimiz sayesinde kuruluşumuzun en çok önem verdiği ana değer ilkesi güvenliktir. Teknik montajı, Teknik bakımı ve Teknik tamiri safhalarında alanının en deneyimli teknikerleri gereken güvenlik tedbirlerini üst düzeyde sağlayarak, Teknik kullanıcısı olan kıymetli müşterilerinin kaygı duymalarını önler.

Maltepe Demirdöküm Teknik Servisi olarak kuruluşumuz dürüstlük, güvenlik, ahlak ve kalite ilkelerinden asla taviz vermeyerek sektörün öncü firmaları arasına girmeye hak kazanmıştır.

Maltepe Demirdöküm Teknik Servisi; siz değerli müşterilerinden aldığı arıza bildirimlerini mobil araçlarda bulunan teknik destek personeline ileterek zaman kaybının önüne geçer.

Maltepe Demirdöküm Teknik Servisimizin çağrı merkezine tamir, onarım ve bakım hizmetleri için arıza bildirimi yapacağınız telefon numarası:

(0216 639 14 24)

Maltepe Demirdöküm Teknik Servisinde yoğuşmalı Demirdöküm Teknikler, hermetik Teknikler, bacalı Teknikler, duvar ver yer tipi kazanlar ve doğalgaz ile çalışan diğer Demirdöküm ısıtma ve sıcak su cihazlarının bakımı, onarım ve tamirini gerçekleştirmekteyiz.

Demirdöküm Teknik BAKIMININYAPILMA SÜRECİ

  • Öncelikle Demirdöküm Tekniklerin bakımının kış mevsiminde yapılmaması gerekmektedir. Kış mevsimi dışında genel tavsiyemiz sonbahar mevsiminin içerisinde yaptırılması yönündedir.
  • Demirdöküm Teknik cihazında bulunan filtre çıkartılıp dezenfekte edilmelidir.
  • Demirdöküm Teknik cihazının brulör kısmı yerinden çıkartılıp yıkanmalıdır.
  • Meme içerisindeki gözlerde toplanan yabancı maddeler temizlenmelidir.
  • Cihazdaki prop gözenekleri temizlenmelidir.
  • Cihazın ateşleme elektrotları uzun süre zımparalama işleminden geçirilmelidir.
  • Demirdöküm Teknik cihazının fanı fırçalanmalı ve temizlenmelidir.
  • Boşalma ihtimaline karşı Demirdöküm Teknik cihazının genleşme tankında hava ölçme işlemi gerçekleştirilmelidir.
  • Cihazın termostatları gözden geçirilmeli, hassaslığını yitirmiş termostatlar değişilmelidir.
  • Cihazın kalori kapasite ve gaz valf ayarı yapılmalıdır.